Modelio portfolio

Esate ar norite tapti modeliais?
Nuotraukos, kurių reikia modelių agentūroms

 

Turėti gerų "modelio portfolio" nuotraukų reiškia būti vienu dideliu žingsniu arčiau modelio karjeros. Taigi jeigu svajojate apie modelio darbą reikia investuoti į profesionalią fotosesiją. Pristatančių nuotraukų komplektas bus sudarytas iš kruopščiai atrinktų fotografijų, todėl visuomet akreips užsakovų dėmesį. O fotosesija atsipirks gaunant kontraktus ir pasirašinėjant modelio sutartis. Mados pasaulyje "modelio portfolio" tai lyg pasas ar vizitinė kortelė, kuri stebuklingai padeda gauti gerai apmokamą modelio darbą.

 

 

Lietuvoje "modelio portfolio" fotosesija dar vadinama profesionaliu nuotraukų aplanku (book'as). Suprantamai rašant, tai nuotraukos, kurios pristato merginą, vaikiną modelių ar reklamos agentūrai. Mažiau paplitusios sąvokos modelio testas ar testai. Dažniausiai spausdinami 23x30cm ar 28x36cm matmenų nuotraukos. Nuotraukų skaičius nuo 8 iki 25. Negalvokite, kad nuotraukų per mažai ir kuo jų daugiau tuo geriau. Modelių agentūrų atrankos praktika rodo, kad žymiai efektyviau prisistatyti 8 įspūdingomis nuotraukomis negu pateikti 100 vidutinių.

 

Egzistuoja reikalavimai, kurių turi būti laikomasi, kai fotografuojama "modelio portfolio":

• Portretinės nuotraukos (būtinai stambus veido portretas „headshot “).

• Modelio fotografavimas visu ūgiu.

• Kuo įvairesnis stilius: nuo kasdienio, komercinio ir baigiant mados.

• Spalvotos ir juodai baltos nuotraukos.

 

Atvykdami į fotosesiją pasirūpinkite 6-7 skirtingais drabužių variantais. Drabužių derinius pasirinkite nuo kasdieniškų, oficialių iki ekstravagantiškų. Užsakovams svarbu nuotraukose matyti modelio kūną. Todėl modelio kūno linijoms pristatyti reikia turėti rūbų prigludusių prie kūno (triko, maudymosi kostiumėlis, apatinis trikotažas). Maudymosi kostiumėlis geriausia, kai yra vienspalvis. Apatinį trikotažą rekomenduojama rinktis baltą ir juodą. Turėkite ir bent porą aukštakulnių batelių.

 

SVARBU: "Modelio portfolio" fotosesijai reikia labai rimtai pasiruošti ir stengis iš visų jėgų, nes rinkoje milžiniška modelių konkurencija. Privalote savimi pasitikėti, atrodyti nepriekaištingai ir fotosesijoje spinduliuoti energija.

 

Fotosesijos metu rekomenduojama keisti makiažą. Pradėti natūraliu makiažu, kuris parodytų modelio veido bruožus. Vėliau gali būti ryškesnis, vakarinis, pabrėžiantis veido išskirtinumą ir unikalumą. Dar gali būti išbandytas ryškus makiažas pabrėžiantis veido bruožus ir formuojantis personažo charakterį. Tokių nuotraukų rezultatas parodyti modelio universalumą, prisitaikymą prie reikalingo siužeto.

 

"Modelio portfolio" fotosesija gali būti fotostudijoje arba sutartoje vietoje (parke, mieste, gamtoje). Tačiau rekomenduojama, kad "modelio portfolio" nuotraukos būtų kuo įvairesnės, kuo labiau atskleistų modelį. Todėl gerai turėti skirtingų nuotraukų iš fotostudijos, iš gamtos ar miesto aplinkos.

 

Svarbu nepamiršti tobulėti ir atnaujinti esamą "modelio portfolio". Galbūt pasikeitė Jūsų šukuosena, stilius, nes "modelio portfolio" tarsi veidrodis, kuris užsakovui atspindi Jūsų išvaizdą.

 

Būtent dėl šios priežasties "modelio portfolio" nuolat yra atnaujinamas ir pildomas nuotraukomis iš naujų fotosesijų. Siekiama, kad atrinktų nuotraukų "modelio portfolio" būtų stulbinantis ir ilgam įsimenamas.

 

Fotosesija vyksta Kaune, Alytuje, tačiau pagal atskirą susitarimą galima susiderinti dėl fotosesijos ir kituose miestuose. Kviečiame atvykti fotografuotis  arba nudžiuginkite drauges, draugus padovanodami "modelio portfolio" fotosesijos dovanų kuponą.

 

Kreipkitės:

 

  FotoRomantikas@gmail.com 

 

  Telefonas: +370 625 29829 

 

 

 

Asmeninė fotosesija

Laikas atskleisti Jūsų asmenybę, charakterį, emocijas ir nuotaikas.

 

  Skaityti daugiau

 

 

 

Porelės fotosesija

Tegul bučiniai, šilti apsikabinimai virsta jausmingomis fotografijomis.

 

  Skaityti daugiau

 

Dovanų kuponai

Nustebinkite draugus, pažįstamus įteikdami dovanų kuponą fotosesijai.

 

  Skaityti daugiau

 

 

Įvairios fotosesijos:

* Modelio portfolio;
* Glamour fotosesija;

* Fashion fotosesija;

* Mergvakario fotosesija;

* Nėštukės fotosesija;

* Šeimos fotosesija;

* Teminė, kūrybinė fotosesija;

 


< sugrįžti atgal

 

 

 

 

APIE MUS | PASLAUGOS | NUOTRAUKOS | STRAIPSNIAI | AKCIJOS | NUORODOS | KONTAKTAI         Į viršų^


Copyright © 2009 Fotoromantika.lt All rights reserved.